GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Leśna Wróżka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Leśna Wróżka (Forest Brat) – to fajna platformówka, w której mała dziewczynka zbiera kwiatuszki, ale nie to jest jej podstawowym zadaniem. Dziewczynka musi przede wszystkim złapać wszystkie latające motylki (klawisz „Z”) w specjalną siatkę na motyle. Zadanie w początkowych planszach jest łatwe, ale trudności zaczynają się gdy na horyzoncie pojawiają się złe pszczoły. Po zetknięciu z nimi nasza bohaterka traci jedno życie, a ma ich tylko 3. Ale możemy się także bronić – tak samo jak zbieramy motylki czyli klawisz „Z” – nie zlikwidujemy w ten sposób pszczółki, ale przynajmniej odstraszymy na jakiś czas:).

CONTINUE TO GAME i PLAY NOW – Aby rozpocząć grę,
HOW TO – instrukcje w języku angielskim,

Sterowanie – klawiszami kursora klawiatury:
– w lewo – ruch w lewo,
– w górę – skok w górę,
– w prawo – ruch w prawo,
klawisz „Z” – użyj aby złapać motylka kiedy będzie blisko lub odstraszyć pszczółkę,

Za zebrane kwiatki dostajemy punkty – 1 kwiatek = 100 punktów, za zebrane motylki też dostejemy punkty – 1 motylek to 50 punktów.

Uwaga! Łapiąc motylki musimy uważać na uciekający czas – mamy określoną ilość czasu TIME na złapanie wszystkich motylków. O tym ile mamy motylków do złapania i ile złapaliśmy informuje nas liczba przy obrazku motylka – na górze gry. Ilość żyć to liczba przy obrazku z dziewczynką z lewej strony na górze ekranu gry.

SCORE – liczba zdobytych punktów,
PLAY AGAIN (po zakończeniu gry) – aby zagrać jeszcze raz.

Powodzonka! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn