GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Lody Truskawkowe


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

1.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Lody Truskawkowe (Sara’s Cooking Class: Strawberry Ice Cream) – wszystkie dzieci uwielbiają lody – to prawda znana nie od dziś. Waniliowe, czekoladowe, orzechowe, truskawkowe… itd:). Jednak czego by nie powiedzieć najlepsze są tzw. lody własnej roboty.
I właśnie w tej grze zajmiemy się wykonaniem takich lodów. A gdy przejdziemy pomyślnie okres przygotowawczy będziemy mogli przystąpić do egzaminu.

Przepis na Lody Truskawkowe własnej roboty! Naszym zadaniem jest wykonywać wszystko zgodnie z zaleceniami czyli multimedialną instrukcją. Fachowo obieramy i kroimy truskawki, a następnie je miksujemy. Dołączamy wszystkie składniki o żadnym nie zapominając, gotujemy mleko, mieszamy, miksujemy i wykonujemy wszystkie czynności, które wskaże nam wirtualny pomocnik. Po wykonaniu wszystkich zadań pozostaje nam zamrozić lody i najprzyjemniejsza część czyli wykładanie do pucharka i ozdabianie, a także degustacja.

Egzamin – gdy będziecie gotowi możecie przystąpić do egzaminu gdzie już sami, bez pomocnika, będziecie wykonywać wszystkie zadania po kolei Give Exam.
Sterujemy myszką – przeciągamy składniki, kroimy, włączamy, wyłączamy sprzęty itd…

Uwaga! Takie Lody Truskawkowe możecie przygotować w domu? Oczywiście razem z mamą lub tatą, bo musi być ktoś kto Wam te Lody Truskawkowe pomoże przyrządzić, a na koniec Wy będziecie mogły je pięknie ozdabiać tak jak w tej kulinarnej grze dla najmłodszych. Jestem pewien, że Wasze Lody Truskawkowe będą cudownie smakowały i będą cudownie wyglądać.

Miłej zabawy w Gotowanie i Smacznego! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn