GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Lodziarnia


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Lodziarnia (Papas Freezeria) – Serwujemy pyszne desery lodowe, które uwielbiają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Przenieś się na tropikalną wyspę razem z odważnym i sprytnym Alberto lub uroczą i zwinną Penny i zacznij przygodę życia robiąc przepyszne desery lodowe, które będą powalać Twoich klientów na kolana.

Na początek jak zawsze czy to w Papa’s Burgeria czy Papa’s Wingeria mamy pokazaną interaktywną instrukcję krok po kroku jak postępować w naszej nowo otwartej lodziarni.

I oczywiście mamy podział na cztery sektory w naszej lodziarni czyli także w grze:
Order Station – zbieramy zamówienia i przekazujemy je do poczekalni.
Build Station – tutaj powstaje nasz deser lodowy – nalewamy, dodajemy składniki,
Mix Station – mieszanie bazy lodowej i składników,
Top Station – dorzucanie odpowiednich dodatków.

Każdy sektorów wymaga od nas więcej lub mniej uwagi. Musimy jednak pamiętać aby robić to szybko i w miarę dokładnie tak aby nie dać klientom powodów do narzekań. Gdy nasz deserek po przejściu przez wszystkie sektory jest wreszcie gotowy dołączamy do niego zamówienie i podajemy go klientowi, który to oceni jak nam poszło.
Nasza lodziarnia rozwija się z każdym levelem. W kolejnych poziomach dostajemy nowe produkty, a za zarobione pieniążki możemy udoskonalić lokal i dokupić nowe sprzęty.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy i realizujemy kolejne zamówienia i zadania.

Lodziarnia czyli Papa’s Freezeria to słodka gra dla wszystkich dzieciaków, które uwielbiają lody, desery lodowe i shake’i, ale przede wszystkim dobrą zabawę a taką właśnie gwarantuje Wam Wasz BobiBobi;).

Miłej, lodowej:) zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i .Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn