GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Łowca Prezentów


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Łowca Prezentów – Święta Bożego Narodzenia to także czas prezentów, ale Św. Mikoła,j aby je dostarczyć musi nieźle natrudzić. Głównym powodem utrudnień jest to, że mieszka w Laponii *, która mieści się na północy Europy gdzie często dostać można się tylko saniami, samolotem lub jak tu helikopterem. Naszym zadaniem jest przy pomocy helikoptera pozbierać prezenty i dostarczyć je do Mikołajowej bazy.

A więc:
Spacja – start, a gdy dłużej przytrzymamy spację helikopter się wzniesie,
Sterujemy helikopterem – przy pomocy strzałek na klawiaturze: Strzałka w górę – lecimy w przód, w prawo lub w lewo – skręt. Strzałka w dół – cofamy.

Jak już będziemy w górze – o czym informuje nas wskaźnik z lewej strony (na jakiej wysokości jesteśmy w metrach) to staramy się omijając przeszkody dotrzeć do wysepki z prezentami i łagodnie wylądować. Po zebraniu prezentów znów się wznosimy i lecimy do bazy oznaczonej literką H. Przez H oznacza lądowisko dla helikopterów.

* Laponia – według legend uważana jest za siedzibę św. Mikołaja. To obszar obejmujący kawałek Rosji oraz północne tereny Szwecji, Finlandii i Norwegii. Zamieszkuje ją ponad 60 tys. ludzi – rdzennych Lapończyków. Innymi mieszkańcami są renifery, wilki i niedźwiadki.

Miłej zabawy! Uważaj na górskie wierzchołki! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie i .Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn