GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Luigi Restaurant


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Luigi Restaurant – Moi Drodzy! Do tej restauracyjnej gry dla dzieci z pewnością nie trzeba Was namawiać. Daj się porwać niezwykłej przygodzie w restauracji Luigiego – tak, tak to słynny hydraulik i brat innego słynnego hydraulika imieniem Mario. Tym razem nasz majster postanowił sprawdzić się w branży kulinarnej i otworzył restaurację firmując ją swoim imieniem. Zobaczmy co z tego wyniknie…

A więc pracuj, obsługuj klientów, zarabiaj pieniążki i rozwijaj swój lokal. Twoim głównym zadaniem jest posadzić klientów przy wolnych stolikach, a potem ich obsłużyć. Gdy klient przybędzie do naszej restauracji i stanie w drzwiach klikamy na niego a potem na stolik przy którym chcemy go posadzić, a gdy będzie zdecydowany (co zasygnalizuje machaniem) szybko pojawiamy się przy nim aby zebrać zamówienie. Gdy już wiemy co nasz gość by najchętniej zjadł klikamy na tą potrawę na górze ekranu a gdy będzie gotowa idziemy po nią na ladę (na dole) i podajemy klientowi.
Na koniec, czyli po zjedzeniu przez gościa posiłku oczywiście zbieramy należność i na tym miejscu usadawiamy kolejną głodną osobą lub osoby.

Kwotę jaką musimy zdobyć każdego dnia mamy podaną z prawej strony na dole ekranu (ta wyżej), zaś niżej to kwota przez nas zarobiona.

Sterowanie – przy pomocy myszy, klikaj a tym samym wykonuj akcje.

Powodzenia i Miłej Zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja, Gry Symulacje i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn