GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Magiczny Salon Paznokci


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Magiczny Salon Paznokci (Magical Diamond Nails) – to gra dla dziewczyn, które uwielbiają dbać o siebie oraz o swój wygląd. Kupowanie ubrań, przymierzanie i robieni makijażu i paznokci sprawiają, że wszystkie dziewczyny mają sporo radości. Tak też będzie w tej grze dla dzieci.

Drogie Dziewczyny! Byłyście już kiedyś u kosmetyczki? Nie ma to jak wizyta u profesjonalistki i oddanie się zabiegom upiększającym. Odwiedźcie koniecznie nasz Magiczny Salon Paznokci!
Magiczny Salon Paznokci oprócz upiększania klientek zapewnia również odrobinę rozrywki i dobrej zabawy. Odwiedzając go na początku masz możliwość rozegrania małej mini gry. Twoje zadanie to poszukiwanie zagubionych rzeczy. Dziewczyny często zostawiają coś gdzieś, a potem zupełnie o tym nie pamiętają. Ty pewnie też tak masz. Odnajdź wszystkie przedmioty, których kształty widzisz na dole ekranu gry i przeciągnij je tam. Kiedy już posprzątasz możesz zająć się paznokciami. Korzystaj z całego kosmetycznego sprzętu, który jest tylko do Twojej dyspozycji. Maluj paznokcie, ozdabiaj je, wybierz pierścionek i inne ozdoby. Na koniec zadbasz również o ubiór. Ten salon paznokci to gratka dla każdej Dziewczynki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Zapraszam do Salonu! Dobra zabawa gwarantowana!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn i .Gry Pielęgnacja

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn