GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Magiczny Wyścig My Little Pony


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
4
)

Magiczny Wyścig My Little Pony (My Little Pony: Racing is Magic) – Kucyki z miasteczka Ponyville właśnie szykują się do magicznego wyścigu. Będą musiały razem współpracować i siłą przyjaźni i odwagi pokonać cały dystans, by zdobyć upragnioną koronę.

Na początku gry decydujemy, które kucyki będą brały udział w wyścigu – tworzymy kucykową drużynę. Wybieramy swojego ulubionego kucyka Applejack lub Pinkie Pie, następnie wybieramy jednego kucyka spośród kucyków latających Fluttershy oraz Rainbow Dash. Ostatniego wyboru dokonujemy pomiędzy jednorożcami Rarity i Twilight Sparkle. Po podjętych decyzjach klikamy na napis Next znajdujący się w prawym, dolnym rogu ekranu gry, który przeniesie nas do gry. Kochani pamiętajcie, aby omijać przeszkody! Po drodze zbierajcie magiczne przedmioty i przechodźcie przez magiczne obręcze, aby zdobywać nowe moce. Unikajcie ogryzków po jabłkach! Na dole ekranu gry widzicie buteleczki ze specjalnymi substancjami, które mogą pomóc Wam podczas wyścigu. Uzyskajcie jak najlepszy czas i dotrwajcie do mety.

Sterowanie – Podczas wyścigu używamy strzałek klawiatury, aby biec, strzałki w górę, aby podskoczyć oraz strzałki w dół, aby schylić się. Klawiszem spacji wykonujemy naprawdę wysoki skok.

Wyścig czas zacząć! Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry My Little Pony, i Gry Wyścigi

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn