GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

MakeUp Mania


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

MakeUp Mania – w tej grze / zabawie naszym zadaniem jest wykonanie wybranej modelce takich czynności jak: make up, manicure czy fryzura. Wybieramy jedną z trzech piękności zaczynamy zabawę. Na początek wynonujemy Manicure czyli paznokcie: musimy zapamiętać jakie paznokcie będą najlepiej mile widziane – mamy na to 15 sekund. Następnie przystępujemy do robienia paznokci zgodnie z pokazanym wzorem – im będzie on bliższy ideału tym więcej zarobimy punktów. Na wykonanie każdego z zadań mamy określony czas.

Enter your name – tu wpisz swoje imię i kliknij Okay, następnie wybieramy jedną spośród trzech modelek: Angela, Caroline, Carmela,
W następnej kolejności wykonujemy Manicure, Tipsy i inne ozdoby na paluszkach według podanego wzoru.
Jeśli gotowe klikamy – Done,
Po dobrze wykonanym zadaniu przechodzimy do Fryzur i innych rzeczy z tym związanych takich jak spinki, kolczyki czy wreszcie naszyjnik. Gdy zadanie zostanie zaliczone przechodzimy do kolejnego, najtrudniejszego etapu jakim jest MakeUp. Po wykonaniu zadania zajmujemy się następną modelką.

Sterujemy przy pomocy myszki – klikamy na ozdobę, a następnie na część ciała na której ma się ona znaleźć. Czasami np. gdy malujemy paznokcie musimy pociągnąć pędzelkiem kilka razy czyli po prostu przytrzymać wciśnięty lewy przycisk myszki.

Miłej zabawy! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Makijaż i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn