GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mali Żołnierze


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Mali Żołnierze (Little Soldiers) – to ciekawa gierka logiczno-platformowa, w której poruszamy się naszym małym żołnierzykiem i wypełniamy kolejne misje. Wykonanie misji to przedostanie się do wyjścia, ale aby się przedostać musimy ruszyć mózgownicą – czyli np. użyć odpowiednich narzędzi (bomby, kilofa czy też klocka), aby pozbyć się przeszkód, budować przejście lub jakoś obejść przeszkodę. Aby zebrać odpowiednie narzędzie musisz na nie wejść – o tym czy je posiadasz informuje Cię rysuneczek na dole ekranu.

Aby móc wykorzystać narzędzie musisz kliknąć właśnie w ten rysuneczek, po czym kliknąć tam na planszy, gdzie narzędzie ma być użyte. Dodatkową trudnością w dalszych planszach jest np. wykonanie misji przez kilku żołnierzyków, którzy muszą ze sobą współpracować. Zabawa żołnierzykami to jest coś. Macie jeszcze swoje żołnierzyki? Były to Wasze ulubione zabawki? Jeśli nie, to zapytajcie swoich rodziców. Oni na pewno pamiętają czasy kiedy bawili się tymi małymi, dzielnymi postaciami. Przeprowadzali wojny i batalie w ogrodzie.

Start – aby rozpocząć grę, potem musimy kliknąć na żołnierzyku,

Ruch żołnierzyka – za pomocą myszy – tam gdzie klikniemy tam idzie, ale pod warunkiem że może tam iść;). O tym informuje nas „Click Here” i odpowiedni komunikat: Walk – wykonaj krok, Jump – skacz, Climb – wdrap się itd..

Do dzieła Żołnierzu! Trzymam Kciuki:)
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Szukaj i Klikaj

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn