GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Marchewkowe Wyzwanie


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Marchewkowe Wyzwanie (Carrot Quest) – Sympatyczny, niebieski króliczek tak dobrze bawił się podczas Wielkanocy, że chyba nie zorientował się, że Święta się już skończyły. No cóż chyba trzeba mu teraz pomóc wydostać się z wielkiego labiryntu. Ale nie jest to zwykły labirynt. Sprawdźcie co Was tam czeka!

Króliczek ma do przejścia wiele plansz, a w każdej do rozwiązania jest zagadka. Na początku łatwa, potem co raz trudniejsza. Trzeba ruszyć głową i logicznie pomyśleć zanim wykona się ruch. Na początku ważne będzie, żeby w ogóle wydostać się z tego labiryntu. Potem możecie powalczyć z kolegami i koleżankami o to, kto przejdzie każdą z plansz z jak najmniejszą ilością ruchów, a tym samym zdobędzie jak najwięcej gwiazdek. Klikajcie na puste pola na trawniku, aby poszedł tam króliczek. Kiedy króliczek będzie obok worka z marchewkami kliknijcie na worek lub na pole gdzie worek ma się przesunąć. Celem gry jest umiejscowienie obydwu worków na czerwonym polu. Na początku będzie łatwo, ale potem pojawią się przeszkody. Pomóżcie króliczkowi!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Labirynty, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Sokoban, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn