GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mikołaj w Tarapatach


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mikołaj w Tarapatach (Christmas D.I.Y.) – Święty Mikołaj spieszył „ile sił w reniferach” z prezentami dla dzieci. W pewnym momencie stracił on panowanie nad saniami i reniferami, bo na drodze stanął mu bałwanek śniegowy i jego przygoda zakończyła się w jeziorze. Naszym zadaniem jest wyłowić Mikołaja i jego prezenty z wody. Na naszą pomoc liczy nie tylko Mikołaj, ale dzieci na całym świecie, które oczekują prezentów.

Święty Mikołaj dostał w tym roku nowe reniferki, ponieważ stare poszły już na zasłużoną emeryturę. Te nowe mają bardzo dużo siły i energii, ale niestety nie opanowały jeszcze umiejętności latania i jak widać efekt tego jest dość śmieszny. Wszyscy się skąpali! Oj dostanie się tym reniferkom jak wrócą, póki co Twoja pomoc jest niezbędna.

Aby zagrać klikamy w pierwszej kolejności na „Play The Game” a następnie „Start”.

Łowimy czyli sterujemy:

Strzałkami na klawiaturze „Strzałka w dół” – Aby złowić Mikołaja, zwierzątko lub prezent. Naciśniecie tego przycisku sprawi, że wypuścimy linę z hakiem. Lina z hakiem sama kołyszę się z lewej na prawą stronę, kiedy uznacie, że jest dobrze ustawiona wciśnijcie strzałkę w dół.

Każde celne wyłowienie jest odpowiednio nagradzane. Na wyłowienie wszystkiego z wody mamy określony czas. Acha! Uwaga na BombyBombki tego nie radzę łowić;)

Udanych połowów życzy BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie i .Gry Zbieranie i Łapanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn