GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mikołajowo Przełajowo


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mikołajowo Przełajowo (Christmas Runner) – to gra przygodowa dla dzieci z elementami strategicznymi. Biegniesz, skaczesz i pokonujesz przeszkody pamiętając przed każdym levelem dostosować swoją szybkość, wysokość czy wielokrotność skoku.

Pewnego razu tuż przed świętami Bożego Narodzenia stała się rzecz niewiarygodna i straszna dla wszystkich czekających na prezenty dzieci. Jak co roku Mikołaj, po całorocznych przygotowaniach do świąt wyruszył kilka dni wcześniej w podróż z dalekiego kraju aby dostarczyć prezenty na czas. Pierwsze dzieci, które nie dostały prezentów bardzo się zaniepokoiły i zaczęły się zastanawiać czy aby na pewno były grzeczne w tym roku…? Stawało się faktem, że Mikołaj ma duże i coraz to większe opóźnienie. Nie było wiadomo co się stało i dlaczego Mikołaja jeszcze nie ma. Świadkowie, którzy widzieli go jako ostatni pędzącego saniami z sześcioma reniferami mówili, że zawrócił bo zapomniał prezentów, inni że się rozmyślił bo było bardzo dużo niegrzecznych dzieci w tym roku, inni jeszcze mówili, że Mikołaj zgubił drogę przez nowoczesny GPS, a byli też tacy co mówili, że porwało go ogromne ptaszysko. Komu wierzyć…? Nie wiadomo… Czy uda się Mikołajowi dotrzeć na czas? A może trzeba mu pomóc…?

Wyrusz w podróż małym stworkiem w mikołajowej czapie i znajdź Mikołaja – na pewno gdzieś tam jest. Bądź dzielny i nie poddawaj się – zaczynaj poziom od początku jeśli Ci się nie uda. Używaj udogodnień w Upgrades Menu i oczywiście zaproś partnera do gry.Od razu na początek opowiem Wam o zasadach gry w którą można grać we dwoje. Bo mamy w ruchu i myszkę i klawiaturę. A więc:
myszka – skok
spacja – toczenie się jak piłeczka.

W Upgrades Menu czyli Panelu Ulepszeń możemy dostosowywać swoje moce do danego levelu. Możemy np. wykonać wyższy skok, „włączyć” szybszy bieg lub wielokrotność skoków. Jak wiemy aby skoczyć używamy myszki, ale aby skoczyć wiele razy musimy kliknąć kolejny raz podczas wykonywanego skoku.

Jeśli lubicie gry w tym czarno-białym klimacie to zapraszam Was do grania w:
Ona i On
W Świecie Robotów
Dżentelmen

Super Przygody życzy Wam BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry Platformowe, i Gry Przygodowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn