GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Milionerzy


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

3.50
/10 (liczba ocen:
4
)

Milionerzy – to gra / symulator prawdziwego teleturnieju Milionerzy. Zasady są takie same jak w „prawdziwych” Milionerach tzn. gramy o kasę (wirtualną oczywiście) i odpowiadamy na pytania. Do „Miliona” mamy 15, coraz trudniejszych pytań. Do każdego z nich są 4 odpowiedzi (a, b, c, d), a my musimy wybrać tę prawidłową.

1 etap (5 pytań) zaczynamy od prostszych pytań od 100 zł do 1000 zł. Gdy go ukończymy mamy gwarantowany 1000 zł i przechodzimy automatycznie do etapu 2.
2 etap (5 pyt.) – trochę trudniejszy zestaw – począwszy od pytania 6 (2000 zł), na 10 (32000 zł) kończąc. Po jego przejściu dostajemy gwarantowaną kwotę 32000 zł i otwiera nam się droga do etapu 3.
3 etap (5 pyt.) – etap najtrudniejszy (tutaj możemy potrzebować jednego z kół ratunkowych) od 11 do 15 pytania (kwota od 64 tysięcy do 1 miliona zł).

Koła ratunkowe (podpowiedzi):
50 : 50 – automatycznie odrzucane są dwie błędne odpowiedzi. Pozostaje nam wybrać dobrą spośród 2 pozostałych.
Telefon do przyjaciela – dzwonimy do naszego wirtualnego przyjaciela z pytaniem. Przyjaciel nam udziela wskazówki, która z odpowiedzi wg. niego jest poprawna. Pamiętaj ten „przyjaciel” nie musi mieć racji!
Publiczność – wirtualna publiczność sugeruje nam, którą odpowiedź wybrać. Wynik podawany jest w procentach (%) i z reguły największy wskaźnik to odpowiedź prawidłowa, aczkolwiek publiczność też może się mylić.

Gra ma charakter edukacyjny i niektóre pytania są naprawdę trudne, więc jeśli nie wystarczą ci „koła ratunkowe” możesz poprosić o pomoc rodziców lub skorzystać z wyszukiwarki internetowej :). Zawsze możemy się czegoś dowiedzieć…

Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Edukacyjne, Gry Logiczne, i Gry na Tableta i Smartfona

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn