GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mini Ciuchcia


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mini Ciuchcia (Mini Train) – to ciekawa gierka logiczno – przygodowa w której głównym naszym zadaniem jest budowanie (utorowanie) drogi dla ciuchci. Na początku mini pociąg stoi sobie spokojnie i czeka aż pozwolimy mu ruszyć, a to z kolei uwarunkowane jest przejezdnością drogi. W każdym z leveli czekają nas wyzwania w postaci przeszkód, ale dostajemy także elementy do ułożenia dzięki, którym tworzymy drogę.

Sterujemy:
– przy pomocy myszki.
W każdym levelu na początku spadają z nam z góry elementy dzięki którym mamy wybudować drogę dla ciuchci. Elementy te (figury geometryczne: trójkąty, prostokąty, kwadraty, kółka itp..) chwytamy i przeciągamy i obracamy przy pomocy myszki. Następnie układamy je tak aby do siebie pasowały – musimy wykorzystać wszystkie.

Menu na górze po lewej stronie
Głośniczek – włącz / wyłącz muzykę
Znaki „+” i „-„ – powiększ / pomniejsz pole widzenia,
Start – Strzałka – gdy uważamy, że droga dla pociągu jest gotowa klikamy ten właśnie przycisk i pociąg rusza w stronę tunelu.

Restart – Strzałka na górze z prawej strony gry. Gdy z wybudowaną drogą jest coś nie tak i pociąg nie może się przedostać do tunelu lub sam pociąg uległ uszkodzeniu wtedy restartujemy level.

Well Done – ten napis pojawia się po poprawnym zakończeniu lewelu – klikamy na niego aby przejść do mapy leveli i wybrać kolejny nierozwiązany.

Spraw aby ciuchcia dojechała bezpiecznie do celu!:)
Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Układanki i .Gry Znajdź Drogę

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn