GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mister Pig


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mister Pig – to gierka platformowa, w której nasz tytułowy bohater Mister Pig ma do pokonania daleką drogę – 21 leveli. Przy okazji pokonywania plansz musi zwalczyć wiele przeszkód i wrogów. Jednak jego głównym zadaniem w każdej z plansz jest znalezienie kluczyka od wyjścia. Kluszyk ukryty jest pod jednym ze skarbów które Mister Pig zbiera zazwyczaj pod jednym z czerwonych worków. Skarby te to m.in. worki z pieniędzmi, pożywienie (hotdogi, hamburgery, lody, pizza itd..). Pod tymi skarbami ukryte są czasem bonusy takie jak zatrzymanie czasu, niewidzialoność, łyżworolki – poruszamy się szybciej itd… Z reguły wszystkich wrogów przeskakujemy Spacja – omijamy, jednak są takie małe, niebieskie, pełzające stworki na które można naskoczyć i zlikwidować. Oczywiście przepaście pomiędzy platformami także pokonujemy skacząc. Inne wrogie elementy na planszy to np. piły które musimy przeskoczyć, ale i inne wielkie stwory i maszyny których nie da się przeskoczyć – wtedy musimy zejść na drabinkę i starać się takiego stwora ominąć.

Sterowanie:
Klawisze kursora klawiatury – prawo, – lewo – ruch w prawo lub w lewo,
Spacja – skok,

Na zrobienie planszy mamy określony czas – uciekający odmierza nam kolorowy wskaźnik na górze na środku ekranu. Musimy zdążyć zrobić level zanim czas nam się skończy czyli zanim znikną wszystkie kwadraciki począwszy od zielonych skończywszy na czerwonych.

Kluczyk – informuje nas czy mamy kluczyk,
Znak zapytania – pod znakiem zapytania pokazuje się zdobyty bonus np. łyżworolki. świnka (w prawym rogu) – ilość żyć. Jeśli stracimy wszystkie życia nie musimy gry zaczynać od początku. Wystarczy kliknąć continue aby grać dalej.

Score – liczba zdobytych punktów – jeśli stracimy wszystkie życia punkty liczone są od początku,
Stage – mówi nam na którym jesteśmy poziomie (levelu).

Powodzonka życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn