GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mistrzostwa Europy 2008

"

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mistrzostwa Europy 2008 (Euro Cup 2008) – zagraj w prawdziwe Mistrzostwa Europy na boiskach Austrii i Szwajcarii. Wybierz reprezentację Polski i zagraj w grupie z Niemcami, Chorwacją i Austrią. Przekonaj się jak trudno jest wyjść z grupy i jak daleko uda ci się zajść – a może zdobędziesz Mistrzostwo? Tego ci życzę!

Możesz również zaprosić przyjaciół i znajomych i stworzyć swój własny turniej piłki nożnej. Grajcie w tę grę po kolei i przekonajcie się kto jest najlepszy w tej dyscyplinie. Na początku klikamy na kraj, którym chcemy grać. Może to być Polska, jeśli jesteście patriotami i chcecie, aby Wasza narodowa drużyna pokazała w końcu na co ją stać lub wybierzcie inną drużynę z tych dostępnych na mapce. Pamiętajcie jednak, że są to Mistrzostwa Europy, a więc wybór drużyny jest ograniczony, ponieważ wybieramy tylko z tych państw, które leżą w Europie.

Po wybraniu drużyny możecie zmienić jej strój klikając na „change kit” oraz zmienić nazwiska piłkarzy – jest to bardzo fajna opcja, ponieważ możemy wpisać nazwiska swoich znajomych, albo prawdziwe nazwiska piłkarz – jesteśmy wtedy jak trener, który decyduje o składzie swojej drużyny.

Sterowanie:
strzałki na klawiaturze – ruch zawodnika,
literka C – strzał,
literka X – podanie lub zmiana zawodnika,
literka Z – długie podanie / odebranie piłki przeciwnikowi – wślizg.

Trzymam kciuki;), BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i .Gry Piłka Nożna

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn