GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mistrzostwa Świata


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mistrzostwa Świata (World Soccer Champion) – ta gra to bardzo ciekawy symulator gry dla dzieci w piłkę nożną. W grze będziemy rozgrywać prawdziwe mecze na Piłkarskich Mistrzostwach Świata.

Sprawa Awansu. Na początek wybieramy naszą ulubioną drużynę, a następnie rozpoczynamy świetną zabawę grając w piłkę nożną. Przed nami co najmniej 3 mecze grupowe, a jak nam dobrze pójdzie to możemy zagrać aż do samego finału. Ale aby to zrobić musimy zgromadzić odpowiednią liczbę punktów, które zbieramy wygrywając (3 punkty za wygraną), bądź remisując mecze (1 punkt za remis). Niestety nieraz nawet gdy na koncie mamy jakieś punkty to może nam nie wystarczyć do awansu do fazy pucharowej. Dlatego musimy mocno się postarać aby jak najlepszym wynikiem zakończyć każdy z trzech meczy grupowych.

Jak gramy? Jeśli kiedykolwiek graliście w starą dobrą lub trochę nowszą Fifę to bez trudu połapiecie się „o co kaman”:). Klawisze w sumie odpowiadają za to samo co w Fifie czyli poruszanie się strzałkami, a podania i strzały A, S, D

Sterujemy:
– strzałki – ruch zawodnika,
– klawisze A, S, D – wrzutka, podanie, strzał.
– klawisz C – zmiana widoku gry (kamery).

Quick Match – zamiast całego turnieju możemy też zagrać pojedynczy mecz. Wybieramy Quick Match i drużynę, którą chcemy zagrać oraz przeciwnika.

Powodzenia! Życzę Wam zdobycia upragnionego Pucharu!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i .Gry Piłka Nożna

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn