GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mistrzowskie Rebusy


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mistrzowskie Rebusy – wykaż się wiedzą logiką i sprytem i zmierz się z przygotowanymi przeze mnie rebusami. Rozwiązanie zawsze będzie dotyczyć Mistrzostw Świata w Afryce. Rozwiąż siedem rebusów i zdobądź puchar. Jeśli już wiesz jakie będzie rozwiązanie, wpisz je w błękitne pole pod obrazkiem. Po wpisaniu wszystkich klikamy sprawdź, w prawym dolnym rogu ekranu gry, a po sprawdzeniu otrzymacie garść super informacji.

Rozwiązywanie rebusów to świetna zabawa. Te rebusy są szczególne, ponieważ na początku słowa wydają się prawidłowe, ale te ostatnie już jakoś nie bardzo brzmią nam po polsku. Ale bez obaw, to nie jest żaden błąd w grze, wpiszcie takie literki i stwórzcie takie słowo jakie wychodzi z rebusu. Na koniec będziecie mieć fajną niespodziankę. Oczywiście nie mogę zdradzić Wam co to za niespodzianka, ale zagrajcie sami, a przekonacie się co tym razem dla Was przygotowałem. Jako małą podpowiedź mogę Wam zdradzić, że macie możliwość poznać afrykańskie słowa i zabłysnąć wśród znajomych ich znajomością.

A Wy Drogie Dzieci często macie okazję rozwiązywać rebusy? Jest to bardzo fajna zabawa, ale powiem Wam, że równie fajnie jest takie rebusy układać. Spróbujcie razem z przyjaciółmi spotkać się i niech każdy sam wymyśli rebus. Wymieńcie się karteczkami z kolegą lub koleżanką i sprawdźcie czy dacie radę rozwiązać jej lub jego łamigłówkę.

Udanej zabawy i zdobycia pucharu! życzy Wam BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Piłka Nożna, i Gry Rebusy

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn