GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

MLP EG: Pinkie Pie na Rolkach


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

MLP EG: Pinkie Pie na Rolkach (My Little Pony Equestria Girls: Pinkie Pie Roller Skates Style) – ubieranka dla dzieci, a w szczególności dla dziewczynek, które lubią kucyki MLP. Tym razem to Pinkie Pie w ciele nastoletniej dziewczyny, która uwielbia jeździć na rolkach.

Dziewczynka lubi rolki do tego stopnia, że nawet zaczyna ubierać się w stylu rolkowca. Zobacz jakie rzeczy skrywa jej szafa i jak można modnie wyglądać podczas jazdy na rolkach czy wrotkach. Klikaj na biało różowe ikonki, a każda z nich będzie skrywać wiele ciuchów, dodatków itd. Przeciągaj je na postać Pinkie Pie, aby zobaczyć jak będzie się w nich prezentowała. Wybierz te najlepsze stylizacje, a może Tobie również wpadnie coś w oko w co będziesz mogła się ubrać na wypad na rolki.

Pierwsza ikonka to fryzura Pinkie Pie, możemy tutaj naprawdę zaszaleć. Oprócz zmiany fryzury, możemy też zmienić jej kolor włosów. Ciekawe jak będzie się prezentowała w innym kolorze niż różowy. Kolejna ikonka to kolor pasemek na włosach. Kolejna to zmiana koloru oczu. Następna to śmieszna minka. A później rozpoczynamy już festiwal ubrań: ubrania na górną część ciała Pinkie Pie, na dolna część, zarówno spodnie, getry, jak i spódniczki czy suknie. Na koniec buty, rajstopy, gustowne dodatki oraz puder.
Nawet zwykły wypad na rolki musi być dobrze przemyślany pod względem ubioru, makijażu czy wyglądu. Dlatego teraz dobrze przygotować się razem z Pinkie Pie, a jak pogoda pozwoli wybierzcie się z koleżankami na rolki w stylu My Little Pony, Equestria Girls.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Zagraj też w MLP: Applejack Łuczniczka

Super Rolkowej Zabawy z Pinkie Pie życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry My Little Pony, Gry Sportowe, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn