GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

MLP: Mój Piękny Kucyk


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

My Little Pony: Mój Piękny Kucyk – Gra dla dzieci z kucykiem My Little Pony, którego każda z dziewczyn może zaprojektować jak tylko chce. Jeśli jesteś fanką lub fanem tych słodkich zwierzątek to ta gra przypadnie Ci do gustu.

Projekt: Kucyk. To przede wszystkim gra dla każdej dziewczynki, która uwielbia kucyki My Little Pony. Dziewczynki strasznie uwielbiają kucyki MLP dlatego też z myślą o nich powstała ta gra w której komponujemy własnego kucyka My Little Pony. Zagraj w tą super gierkę w której możesz „wyżyć się artystycznie” i zrobić takiego kucyka, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Zacznij swoje projektowanie od wyboru wspaniałych i rozłożystych skrzydeł, następnie dopasuj jeden z cudownych, kolorowych ogonków, a w kolejnym kroku wybierz kolor jakiej maści będzie Twój osobiście zaprojektowany kucyk. W czwartym kroku czeka na Ciebie wybór niesamowitej grzywy, a na końcu najprzyjemniejsza rzecz czyli dobór znaczka spośród aż 11-stu dostępnych.

Gdy projekt kucyka jest gotowy to możesz go zatwierdzić „ptaszkiem”, po czym zostaniesz jeszcze poproszony o wybór tła do fotki. Gdy wybierzesz tło kliknij na aparat aby zrobić zdjęcie i zobaczyć jak pięknie wygląda efekt naszej pracy.

Sterowanie – Klikaj i przeciągaj elementy na kucyka.

Lubiącym kucyki MLP polecam także:
Kucyki My Little Pony
Super My Little Pony Creator
Gry z Kucykami

Cudownej Zabawy z Twoim własnym kucykiem My Little Pony!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry My Little Pony, i Gry Ubieranki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn