GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Moja Mała Piekarnia


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Moja Mała Piekarnia (My Little Bakery) – to gra / zabawa w pieczenie, w której przygotowujemy jeden z czterech pyyysznych deserów. Mogą to być:

Cake – ciasto,
Cookie – ciastko,
Ice Cream – lody,
Muffin – mufinka.

Po wybraniu rodzaju deseru zaznaczamy jaki kształt i stopień skomplikowania będzie miała nasza pychotka. Na przykład z ilu warstw będzie się składało ciasto, jaki kształt będzie miało ciacho, jak wielki będzie deser lodowy czy mufinka. Na końcu dekorujemy nasz deser owocami, polewą lub bitą śmietaną. Jeśli tort, ciastko lub deser jest np. na jakąś szczególną okazję możemy dodać odpowiednie literki i cyfry.

Klikając na ikonkę drukarki na dole ekranu gry możecie na koniec wydrukować przygotowane przez Was ciasto. To jest w ogóle bardzo dobry pomysł, aby uwieczniać na przykład na zdjęciach swoje potrawy lub wypieki. Można nawet stworzyć taką książkę kucharską, w której oprócz przepisów jest też zdjęcie potrawy. Pozwoli to wyobrazić sobie i przypomnieć co to za potrawa. W takiej książce można również zrobić skalę ocen i przyznawać punkty potrawom, które się już robiło i jadło. Będziemy wtedy wiedzieli czy warto robić ją ponownie i ustalimy łatwo, która z nich jest naszą ulubioną.

Sterujemy – klikamy i przeciągamy wszystkie elementy przy pomocy myszki.

Powodzonka w tej słodkiej grze! Mniam 🙂 BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn