GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Monster Truck

Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Monster Truck (Big Monsters) – Potworne Ciężarówki huczą i ryczą, jak prawdziwe potwory. Ten ryk pochodzi z ich ogromnych silników, które muszą mieć siłę i wprawić w ruch cały, ciężki pojazd.

Jeśli myślicie, że Monster Truck są tylko ciężkie i przez to powolne i nieporadne to nie znacie ich prawdziwej natury. Ich moc pozwala nie tylko na osiąganie ogromnych prędkości ale także na fantastyczne skoki. Popisowy trick to przeskok nad ustawionymi rzędem samochodami. Mistrzostwo świata i gratka dla każdego chłopaka. Dużego i małego. Ty też możesz bezpiecznie poszaleć ogromniastym pojazdem. Steruj Monster Truckiem przy pomocy dwóch pedałów (po lewej masz hamulec, po prawej gaz) lub używając strzałek na klawiaturze. Rozpędź się, gdy trzeba pokonać wzniesienie, ale przyhamuj jeśli warto zachować umiar. Zbierz wszystkie żółte kółka i nie dopuść do tego, aby twój Truck skończył na dachu, bo wtedy dalej nie pojedziesz. Może jakaś ewolucja w powietrzu dla adrenalinki?

Sterowanie – Palcem (tablet) klawiaturą (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Wyścigi, Gry Zbieranie i Łapanie i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn