GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Morskie Bitewki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Morskie Bitewki (Raft Wars) – akcja gry dzieje się na wodzie, a naszym zadaniem jest strącenie przeciwników do wody przy pomocy różnego rodzaju przedmiotów. Na początku rzucamy piłeczkami, jednak w kolejnych levelach za zarobione pieniądze możemy dokupić mocniejsze rodzaje amunicji. Początkowo także nasza ekipa jest tylko 2-osobowa i pływa na słabej tratwie. Ale to także możemy zmienić usprawniając naszą pływającą platformę – może być większa lub wyposażona w większą załogę. Usprawnień dokonujemy w magazynie w przerwie między bitwami – po ukończeniu poziomu.

W każdym poziomie coraz ciężej strącić wroga, dlatego my także musimy pamiętać o zmianie wyposażenia. Gdy dostanie jeden z naszych kumpli i wypadnie za burtę, wtedy panowanie nad bronią przejmuje następny – podobnie rzecz ma się po przeciwnej stronie, czyli u naszych nieprzyjaciół. Na zmianę strzelamy i obrywamy. Kto pierwszy dostanie mocniej ten przegrywa.

A wszystko rozgrywa się o złoto i diamenty, które nasz mały przyjaciel znalazł w piasku bawiąc się po południu. To odkrycie zmieniło jego życie, ale czy na lepsze? Teraz musi bronić swojego skarbu.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Aby wystrzelić pocisk najpierw celujemy i dobieramy siłę strzału (czerwona, kropkowana linia),

Play – aby zacząć grę,

 

Miłego i celnego strzelania:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie i .Gry dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn