GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

My Little Pony: Księżniczka Cadance


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

My Little Pony: Księżniczka Cadance – super gra dla dzieci, które uwielbiają kucyki My Little Pony, a w szczególności zaś Cadance, która szykuje się na swój ślub.

Zaproponuj dla niej najlepsze dodatki takie jak welon czy kapelusz, fryzurę grzywy oraz ogona, a nawet gustowną suknię, która składać się będzie aż z czterech elementów. Klikaj na obrazki ze zmianami wyglądu Księżniczki Candance i zobacz jak zmienia się jej postać. Ale jak to się właściwie stało, że Księżniczka Cadance bierze ślub?Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdej z dziewczyn i Księżniczka Candance jest na pewno bardzo zestresowana w ten dzień. Twoja pomoc jest niezbędna w doborze odpowiednich dodatków, fryzury i strojów, bo oprócz stresu jest również drugie uczucie, które jest w Księżniczce Candance, mianowicie zakochanie. Tak, jest bardzo zakochana w swoim przyszłym mężu Shiningu Armor. Ale zacznijmy od początku.

Opowiem Wam jak to było:
Cadance była kiedyś opiekunką małej Twilight, a Shining Armor jest bratem Twilight, więc Cadance miała wiele okazji, aby przebywać w tym samym domu co on. Shining widząc jak troskliwie opiekuje się jego młodszą siostrą nabrał do niej ogromnego szacunku i można powiedzieć, że od zawsze darzył ją wielką sympatią.
Pewnego dnia Twilight otrzymuje zaproszenie na ślub brata z Cadance. Początkowo nie bardzo pamięta swojej opiekunki, ale brat szybko jej o niej przypomina. Jednak pierwsze spotkanie Cadance i Twilight nie jest zbyt miłe. Cadance okazuje się oschła i bardzo nieprzyjemna dla Twilight. To niepokoi mocno Twilight, która postanawia dociec prawdy. Niestety miała rację, prawdziwa Cadance została zamknięta w jaskini, a sam Shining jest pod wpływem czarów oszustki. Twilight postanawia uratować Cadance i na szczęścia zdąża na czas. Ślub z oszustką zostaje przerwany, a Shining przegląda na oczy. Nie wie jak mógł tak dać się zmanipulować. Teraz prawdziwa Candance przygotowuje się do ślubu i jest bardzo szczęśliwa.

Twoje zadanie, aby zadbać o jej wygląd, bo jak widzisz ona już chyba nie ma do tego głowy. Zatem do dzieła! Zapraszam do gry!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Wszystkim dziewczynkom życzę superowej zabawy w projektowanie sukni ślubnej!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry My Little Pony, Gry Ubieranki, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn