GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Myszka, Zając lub Słoń 2


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Myszka, Zając lub Słoń 2 (Shaper Shifter 2) – przed Wami druga część super gry dla dzieci, w której sterujemy postacią w trzech wcieleniach! Jak to możliwe? Przypomnijcie sobie historię tych szalonych zwierzątek, którą opowiadałem Wam przy okazji pierwsze części Myszka, Zając lub Słoń. Czeka Was jeszcze większa dawka przygód i emocji!

Jak pewnie pamiętacie w pierwszej części gry Myszka, Zając i Słoń zostali zaczarowani przez Czarnoksiężnika. Zostali uwięzieni w jednym ciele i żyją tam razem. Daje im to przewagę i super zabawę podczas pokonywania przeszkód w grze. Każda z postaci ma inne umiejętności. Słoń z łatwością pokona duże utrudnienia na swojej drodze, zajączek będzie kicał wysoko, a mała myszka wejdzie w każdą małą dziurę. U góry ekranu gry na środku widzicie wszystkie trzy postacie. Klikajcie na to zwierzątko, którym aktualnie chcecie się poruszać w grze. Zbierzcie wszystkie gwiazdki i w każdej planszy kierujcie się w stronę drzwi z napisem exit, czyli wyjście. Dobra zabawa gwarantowana!

Sterujemy – chodzimy i skaczemy przy pomocy Strzałek, zaś zmieniamy bohatera przy pomocy klawiszy numerycznych 1, 2, lub 3.

Dobrej Zabawy z Myszką, Zającem i Słoniem! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Przygodowe i .Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn