GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Nakarm Króliczka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Nakarm Króliczka (Rabbit Save World) – Ten rodzaj gry dla dzieci wyraźnie wciąga! – Mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu… Ale do rzeczy. Przesłodki króliczek wyraźnie jest głodny i wymaga nakarmienia. Czy podołasz temu zadaniu i nakarmisz go upragnioną marchewką? Mam nadzieję, że tak, bo inaczej nasz puchaty przyjaciel może się zasmucić. Może zaskoczyć Was wersja tej gry, bo nie jest to zwykłe podawanie jedzonka zwierzaczkowi. Sprawdźcie sami.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Twoim zadaniem jest ciąć niepotrzebne sznurki i podpórki tak, aby dostarczyć jedzonko wprost do paszczy:).

Taki rodzaj podawania jedzonka jest bardzo pomysłowy i ciekawy. Sprawia, że gra oprócz tego, że jest przyjemna, bo opiekujemy się małym, słodziutkim króliczkiem, jest również grą logiczną. Należy dobrze się zastanowić, w którym miejscu najlepiej byłoby przeciąć element, na którym znajduje się jedzenie, aby trafiło do króliczka.

Polecam Wam tą grę, ponieważ można spędzić miło czas i mieć satysfakcję, że nakarmiło się króliczka. Uczucie i chęć dbania o inne stworzonko, sprawia, że jesteśmy lepszymi ludźmi. Nudzić na pewno się nie będziecie, ponieważ ta gra ma bardzo dużo leveli, czyli poziomów gry. Po przejściu jednego, klikamy next i przenosimy się automatycznie do kolejnej rozgrywki.

Miłego Karmienia i Wesołej Zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Fizyczne, Gry Wielkanocne, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn