GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Niu Niu Krówka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Niu Niu Krówka (Niu Niu Bouncing) – to bardzo fajna gierka dla dzieci, w której bawimy się razem z wiejskimi zwierzątkami. Naszym zadaniem jest wystrzelenie krówki na trampolinie i odbijanie jej tak, aby zbijała kolorowe kuleczki. Oczywiście po drodze zbieramy też bonusy – te dobre, które ułatwią nam grę np. żabka, która pomoże nam zbijać i złe – które będą nam chciały pokrzyżować plany. W każdym levelu musimy zbić odpowiednią liczbę kolorowych piłeczek zawieszonych na sznurku.

Jeśli szukacie oryginalnej gry, która Was zaciekawi i przeniesie w inny świat, to dobrze trafiliście. Pamiętajcie, że po wykonaniu zadania wystarczy zebrać jeszcze kuleczkę końcową – oznaczoną jaśniejszym kolorem i gotowe! A więc do dzieła „załaduj” krówkę na trampolinę i baw się z nią wspaniale!

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Dla dzieci! Ta gra doskonale nada się dla małych dzieci. Dzięki niej dzieci znajdą się w otoczeniu super zwierzątek i będą mogły poćwiczyć spryt, spostrzegawczość i sprawność ruchową. Piękna, kolorowa grafika i wiejskie otoczenie doskonale wpłyną na nastrój niejednego malucha po ciężkim dniu np. w szkole. Dlatego drogie dzieci zachęćcie rodziców do grania i przeżyjcie niezwykłą przygodę razem.

Czy krówce – łaciatce uda się przejść wszystkie poziomy? – to w dużej części zależy od Was.

Serdecznie Polecam Wszystkim Dzieciaczkom!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Arkanoid, Gry dla Dzieci i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn