GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

No to Blym


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

No to Blym (Blym) – jak Blym no to Blym:). To wspaniała gra przygodowa przygotowana z myślą o dzieciach. Bez zbędnej przemocy, walki i złych emocji – tylko to co najlepsze. W grze Blym znajdziemy wiele umysłowych i pomysłowych plansz, bardzo ciekawie zaprojektowanych i przemyślanych z dodatkiem fantastycznej grafiki.
Jak napisałem wyżej gra idealnie nadaje się dla dzieci, ale nie tylko bo i dorośli znajdą w niej świetną rozrywkę na dobrych kilkadziesiąt minut. A więc opowiem może kilka słów o samej rozgrywce i jej gumowym, zielonym bohaterze.

Blym to stworek, który żył sobie gdzieś na bezludnej wyspie. Jak co dzień sobie spacerował i doglądał co dzieje się u roślinek i zachwycał się otaczającą go przyrodą. Pewnego razu jego życie miało się zmienić – idąc jak zawsze w stronę ogrodu nagle zobaczył coś na kształt drzwi ale to nie były drzwi to był… teleport. Teleport, który może zabrać nas w niesamowitą i pełną wyzwań przygodę.
Czy nasz stworek odważy się wyjść na przeciw przygodzie życia? Wszystko zależy od Ciebie. Do pokonania mamy aż 40 plansz w 4 różnych światach dzięki czemu gra jest pięknie urozmaicona i nie pozwala się nawet na chwilę nudzić.

O samej grze:
Blym oprócz tego że potrafi chodzić i skakać ma niezwykłe właściwości – może zmieniać się swoją strukturę w galaretowaty kwadrat i stawać się jedną wielką mazią wypełniającą jeden kwadracików. Dodatkowo może się przemieszczać w obrębie tych właśnie kwadratów lub przesuwać się samym pojedynczym kwadratem. Uwaga! Kwadratem może się stać tylko gdy na nim stanie i wejdzie w niego od góry Strzałka w dół. Co charakterystyczne nasz stworek nawet gdy wejdzie i porusza się gdzieś daleko w kolejnych kwadratach to jego kapelusz zostaje na wejściu. Dopiero gdy wyjdzie i znów przemieni się stworka dołącza do niego jego nakrycie głowy.
Jak to bywa w grach przygodowych musi być także jakieś niebezpieczeństwo. I tak jeśli spadniemy na kolce no wiadomo już po nas, ale nie spodziewacie się co się wtedy jeszcze stanie:). Gdy natomiast spotkamy na swej drodze wrogie stwory to niestety sami nie damy im rady bo gdy się z nimi zetkniemy zostaniemy połknięci;(. Na szczęście na te stworki też jest sposób – gdy tylko zmienimy się w magiczny kwadracik wtedy żadne stworki nie mają szans.

Sterujemy
– poruszamy się strzałkami w prawo / w lewo
– skaczemy strzałką w górę,
– wtapiamy się w galaretowaty kwadracik strzałką w dół, ale możemy to zrobić tylko gdy na nim stoimy.

Wspaniałej, „Blymowej” Przygody! życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Logiczne, Gry Platformowe, i Gry Przygodowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn