GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Noworoczne Szczegóły


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Noworoczne Szczegóły (New Year in Jelly Village) – znajdź szczegóły w tej noworocznej gierce. W każdym levelu mamy dwa obrazki tylko nieco różniące się od siebie. Naszym zadaniem jest odkryć te różnice. Wybieramy tryb gry odpowiedni dla Was i przyglądajcie się uważnie obrazkowi, ponieważ niektóre różnice są naprawdę trudne do wychwycenia. Pamiętajcie też, że gra jest na czas, dlatego nie ma co się długo zastanawiać.

Możesz zagrać:

Play without hints – tryb trudniejszy (bez podpowiedzi),

Play with hints – tryb łatwiejszy (z podpowiedziami).

Sterowanie – przy pomocy myszki. Gdy znajdziesz różnicę kliknij na nią. O tym ile różnic mamy do znalezienia informuje nas differences. Nie ma znaczenia czy klikamy na obrazku po prawej czy po lewej stronie. Zawsze gdy różnica zostanie przez Was znaleziona i klikniecie na nią, obrazek poprawi się i nie będzie się już różnił tym elementem. A zatem cel gry to sprawić, aby obydwa te obrazki były identyczne i nie miały już między sobą żadnych różnic. W prawym dolnym rogu możecie też ściszyć muzykę lub sprawić, że będzie ją słychać bardziej.

Czas, który upływa, to czas dla tego danego poziomu gry, a więc na jedną parę obrazków. Kiedy przejdziecie do kolejnego poziomu, dostaniecie nowy czas.

Szczęśliwego Nowego Roku!:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie i .Gry Znajdź Różnice

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn