GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Noworoczny Shopping


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

9.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Noworoczny Shopping (New Year Princess Shopping) – Prezenty spod choinki wyciągnięte i rozpakowane? Na pewno długo nie czekały na wyciągnięcie z pudełek. Elsa, Roszpunka i Barbie także rozpakowały swoje paczki. Chyba wśród tych podarków były też pieniążki bo dziewczyny postanowiły udać się na szalony noworoczny shoping.

Nic tak nie poprawia humoru, jak kupno nowej pary butów. Co więc powiecie na okazję zakupienia aż pięciu par butów, tak samo wielu torebek i cudownych sukienek? Starczy także na kilka udanych wizyt u fryzjera. Udaj się z każdą z dziewczyn do sklepu i napakuj wózek do woli. Ale to nie wszystko. Przecież w domu należy wszystko przymierzyć i stworzyć idealną kreację na wieczorne spotkanie z przyjaciółkami. Która z nich dokonała najlepszych zakupów? A może wszystkie trzy wyglądają fantastycznie w nowej garderobie? Na pewno tak właśnie jest.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi! 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Święta, i Gry Ubieranki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn