GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Obiad u Małpki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Obiad u Małpki (Monkey Diner) – tym razem przenosimy się do Małpiego Gaju*, a raczej raju:) na pyyyszny obiadek. Małpka to bardzo inteligentne zwierzątko i na pewno z naszą pomocą poradzi sobie z obsługą przybywających do restauracji gości.
Po wybraniu z naszą pomocą stolika przez gości ci składają zamówienie spośród dostępnych dań taki jak: banany, hamburger, mleczko kokosowe, pomarańcze lub inne owoce. Ważnym jest aby szybko zebrać i zrealizować zamówienie ponieważ małpki szybko się niecierpliwią. Gdy nasi goście nie otrzymają posiłku na czas bardzo się zdenerwują i odejdą – nie możesz do tego dopuścić. Każdy dobrze i sprawnie obsłużony klient to oczywiście dobra zapłata. Aby przejść do kolejnego levelu musimy uzbierać odpowiednią ilość pieniędzy – informuje nas o tym kasa na dole po prawej stronie: na żółto – wymagana kwota, na zielono – zarobiona przez nas.

Po każdym levelu (jeśli będzie nas stać) możemy udoskonalić naszą restaurację lub własne umiejętności dokupując nowe sprzęty jak superszybkie buty, nowe jedzenie czy lepsze siedzenia.

Sterujemy – myszką. Po przybyciu gości do restauracji musimy ich posadzić klikamy na nich i przeciągamy do wolnego stolika. Potem zbieramy zamówienie, a następnie je realizujemy, na koniec oczywiście nie zapominając o zebraniu ze stolika należności.
Play i Start – aby rozpocząć grę,

Powodzonka! Zadbaj pysznie o swoich goœci z dżungli! BobiBobi
* Małpim Gajem nazywa się rodzaj rozrywki skierowany głównie do dzieci z linami i przeszkodami. Małpi Gaj to niezwykła przygoda – zazwyczaj położony jest w otoczeniu drzew. Oczywiście nie znajdziemy tam żadnych małp:), a wspólnego z nimi ma tylko tyle, że w tym właśnie miejscu staramy się pokonywać linowe przeszkody naśladując te właśnie zwinne zwierzaki.

Zobacz także jak w restauracji radzą sobie pingwinki:
Obiad u Pingwinka
Obiad u Pingwinka 2

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja, Gry Symulacje, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn