GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Obudź Słonia: Piraci


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Obudź Słonia: Piraci (Snoring Pirates) – Na tropikalnej wyspie odpoczywają po ostatniej wyprawie piraci. Zmęczeni mają chęć na sen na suchym lądzie. Niektórzy już usnęli, nie mieli z tym problemu. A reszta?

Reszta nie może przymknąć oka, bo ich kolega  słoń, niestety strasznie chrapie i uniemożliwia innym spoczynek. Jest duży to i chrapanie jest głośne. Trzeba go przebudzić, aby przerwać ten hałas. Pomóż innym zwierzątkom-piratom obudzić słonika. Sowa spada w dół, świnki zsuwają się po pochyłościach. Krówka toczy się na zawołanie a zebry mogą podskakiwać. Poznaj te i inne zwierzątka i wykorzystaj je w misji. Klikaj w nie i wprawiaj w ruch, aż któryś z nich wpadnie na słonia i obudzi go. Kolejność klikania ma znaczenie, bo wszystkie zwierzątka mogą mieć wpływ na inne i zła decyzja nie da upragnionej ciszy. Do przejścia mamy wiele poziomów. Dacie radę przejść je wszystkie?

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Fizyczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn