GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Obudź Słonia: Wyspa Skarbów


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Obudź Słonia: Wyspa Skarbów (Snoring 3: Treasure Island) – Kochani! Takiej gry dla dzieci jeszcze Wam nie prezentowałem. To super, której akcja dzieje się na wyspie w puszczy, a jej głównymi bohaterami są zwierzątka – mieszkańcy tytułowej wyspy skarbów.

Snoring = Chrapanie – Wszyscy doskonale sobie zdajemy sprawę jak brzmi chrapanie… a gdy jest to chrapanie słonia? To dopiero! Nasz bohater i twórca chrapania rozlegającego się po całej puszczy to właśnie ogromny słoń. Naszym zadaniem jest użyć wszelkich niezbędnych środków aby delikwenta obudzić, nie będzie to łatwe. Pomogą nam w tym co prawda zwierzaki, które wykażą się w tej grze niesamowitymi własnościami. My musimy tylko w odpowiednim momencie i miejscu ich użyć.

I tak na przykład świnka się toczy, żyrafa przewraca się niczym jeden z kręgli, zebra skacze itd.. Po za głównym zadaniem w grze jakim jest tyknięcie słonia i obudzenie go nie możemy zapomnieć o skarbach. Zwierzaki dzięki swoim własnościom pomogą nam w wykonaniu także tej misji. Pozbieraj wszystkie monety i skarby aby zaliczyć level na jak najlepszą liczbę gwiazdek.

Sterowanie: przy pomocy myszki. Klikamy na zwierzątko, które weźmie udział w akcji budzenia słonia.

Zagraj też w inne części tej gry dla dzieci:
Obudź Słonia
Obudź Słonia w Święta
Chrapanie na Dzikim Zachodzie

Wyspa Skarbów Czeka na Ciebie! Super zabawy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Fizyczne, Gry Przygodowe, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn