GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ogrodowe Kamyczki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

1.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Ogrodowe Kamyczki (Rock Garden) – to bardzo ciekawy rodzaj gry dla dzieci typu puzzle w której naszym zadaniem jest zgromadzić wszystkie kamyki jednego koloru w jednym skupisku. W tym celu musimy odpowiednio poprzesuwać nasze kamyczki np. tak aby wszystkich 5 zielonych kamieni znalazło się obok siebie (muszą się stykać) – aby zostały „zamrożone”.

Podczas przesuwania kamyków musisz opracować sobie odpowiednią strategię – musisz tak je przemieszczać, aby jednocześnie nie zablokować sobie drogi innych.

W pewnym ogrodzie dzieciom bardzo się nudziło i postanowiły poprosić tatę, aby wymyślił im jakąś zabawę. Tata myślał długo, proponował wiele zabaw: chowanego, ciuciubabkę, ale wszystkie te zabawy dzieci dobrze znały i nie miały już na nie ochoty. Nagle tata wpadł na pomysł, aby zrobić różne plansze na ogrodowym trawniku i zachęcić dzieci do gry logicznej, która oprócz zabawy rozwija ich umysł. Razem ze swoim ogrodnikiem zaprojektowali plansze i poustawiali na nich kamienie. Teraz Twoim zadaniem jest pomóc dzieciom w rozwiązywaniu tych łamigłówek. Dobra zabawa gwarantowana.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy i przeciągamy – wskazujemy kierunek przesunięcia.

A jeśli lubicie gry tego rodzaju to polecam Wam drogie dzieci jeszcze inną, straszą gierkę logiczną z kamykami a’la chińczyk Królewska Gra

Ogród pełen kolorowych kamyków już czeka na Ciebie!
Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Planszowe i .Gry Puzzle

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn