GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Owieczka Dolly


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Owieczka Dolly (Dolly The Sheep) – gra dla tych, którzy uwielbiają gry dla dzieci ze zwierzątkami i logiką. Tym razem uwalniamy owieczkę Dolly, któej zadaniem jest dotrzeć do wyjścia. Czasem trzeba nieźle ruszyć głową aby ją uwolnić.

Owieczka, baloniki i skrzynie. Przed Wami aż 30 plansz super gry dla dzieci o przygodach owieczki Dolly. Ta sympatyczna kuleczka wydostała się z laboratorium szalonego profesora, który wykonywał na niej eksperymenty. Teraz musi jeszcze wydostać się z jego piwnic, które wydają się nie mieć końca. Pomóż jej wyjść na zewnątrz, a wtedy cały świat dowie się o dziwnych eksperymentach i pozostałe uwięzione owieczki odzyskają wolność.

Klikaj w miejsca, w które ma iść Dolly. Jej zadanie to powyjadać wszystkie owoce i dojść do wyjścia. Po kliknięciu na owieczkę, podepniecie ją do balonu, dzięki czemu będzie mogła unieść się do góry. Kliknijcie na balon, aby opadła. Czasem trzeba będzie unieść balonem skrzynki, żeby zrobić przejście dla Dolly. Ciekawie prawda?

Sterujemy – przy pomocy myszki. Klikaj na obiekty aby je unieść do góry przy pomocy balonu, następnie klikaj na bolon aby się go pozbyć.

Dobrej Zabawy z Owieczką Dolly!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Fizyczne i .Gry Logiczne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn