GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pakujemy Prezenty


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Pakujemy Prezenty (Christmas Gift Box) – Święty Mikołaj cały rok trenuje swoją sprawność fizyczną, aby przeddzień Świąt wszystko zdążyć zrobić, głównie rozwieźć prezenty do dzieci. Jego pomocnicy też powinni trzymać formę.

Mikołaj ma nowego pomocnika. Jest to jeszcze nie doświadczony ale pełen zapału skrzat. Zanim jednak weźmie się do pracy na poważnie, musi przećwiczyć swoje umiejętności i nabyć odpowiedniej wprawy. Czy możesz mu w tym pomóc? Dział, do którego został przyjęty to pakowane prezentów i od teraz musi potrenować. Jako, że tuż przed świętami wszystkim się spieszy to trzeba się nauczyć działać szybko i pod presją uciekających minut. Zegarek ruszył a przed młodym pomocnikiem rozłożone są prezenty do zapakowania. Klikaj odpowiednią ilość razy w każdy prezent i rób to szybko, aby spakować je wszystkie. Nie przejmuj się potencjalną porażką. Przecież dopiero zaczynamy i trenujemy. Na pewno lada chwila będziecie najlepsi.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Święta, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn