GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pan Sprytny


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Pan Sprytny (Sir Bottomtight) – Przetrwanie w obcej i dzikiej dżungli zależy od bardzo wielu czynników. Nie tylko sprawność fizyczna ale i celne oko, spryt i refleks mogą się przydać.  A nade wszystko przydaje się pomoc.

Nasz sprytny bohater trafił w sam środek tropikalnej i gęstej dżungli. Przygotowywał się na to od dłuższego czasu a Ty możesz już na początku wspomóc jego umiejętności, wybierając coś z listy dostępnych ulepszeń. Ruszajcie przed siebie, weź jego losy w swoje ręce. Obserwuj otoczenie i reaguj na zagrożenia i pokonuj przeszkody. Przeskakuj nad rozpadlinami. Strzelaj do wroga ale nade wszystko staraj się nie wpaść w ręce dzikich plemion zamieszkujących te rejony. Od Twojego sprytu zależy bardzo wiele. Wykaż się refleksem w podejmowaniu decyzji i doprowadź naszego Pana Sprytnego do wyjścia.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, Gry Strzelanki, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn