GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Panda Golf


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Panda Golf – to gierka, w której wcielamy się w rolę golfiarza i naszym zadaniem jest wbicie piłki do dołka jak najmniejszą ilością ruchów. Nasza piłeczka posiada jasną otoczkę – kiedy kursor znajdzie się w obrębie pola otaczającego piłeczkę wtedy za pomocą zmiany jego położenia ustawiamy kierunek i moc uderzenia. Kiedy będziemy pewni że piłeczka poleci w odpowiednim kierunku z właściwą siłą wtedy puszczamy przycisk myszy. Obrazowo zostało to przedstawione w instrukcji pod przyciskiem „How To Play”. W kolejnych planszach dochodzą nowe elementy decydujące o trudnośœci takie jak trampolina czy zbieranie diamentów.

Najlepszym zawodnikiem tej dyscypliny sportowej jakiej jest golf jest Tiger Woods – uznawany za jednego z najważniejszych przedstawicieli golfu. Aktualnie numer 1 na wszystkich listach rankingowych i najlepiej opłacany sportowiec na świecie z szacowanymi zarobkami 78 mln dolarów

Sterowanie – za pomocą myszy;

Play level – Wybór poziomu. Jeśli znamy hasło możemy wybrać sobie poziom. Hasło jest wyświetlane na samym początku planszy oraz obok kluczyka na dole planszy. Hasło jest także pomocne kiedy chcemy przerwać grę na pewnym poziomie. Wtedy zapisujemy sobie hasło np. w notatniku i potem bez problemu wracamy do gry rozpoczynając od przerwanego poziomu po wpisaniu hasła.

Jak na razie przeszedłem 40 poziomów i mi się podoba.. Mam nadzieje że Wam też..
Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Golf

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn