GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Papa’s Burgeria


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Papa’s Burgeria (Papas Burgeria) czyli robimy hamburgery! Zapewne wszyscy dobrze znacie grę Papa’s Pizzeria. Tym razem jednak nasi bohaterowie postanowili odejść od włoskiego stylu z jakim niewątpliwie kojarzy się pizza, a iść bardziej w styl amerykański czyli hamburgery. Generalnie naszym zadaniem jest obsługa przychodzących klientów, którzy życzą sobie hamburgery w przeróżnej postaci czyli z oryginalnymi składnikami. Na początek zbieramy zamówienie, przygotowujemy i dostarczamy naszym gościom hamburgery.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Order Station – tu przychodzą klienci, a my zbieramy zamówienia Take Order. Gdy zbierzemy zamówienie zawieszamy je na „poczekalniowym” sznureczku (przygotowane zamówienie łapiemy i przeciągamy na górę ekranu). Następnie przechodzimy do sekcji Grill Station.
Grill Station – na tym etapie podsmażamy mięsko hamburgerowe. Najpierw jednak przeciągamy naszą ściągę czyli zamówienie na miejsce z prawej strony ekranu gry gdzie będzie dla nas zdecydowanie lepiej widoczne. Gdy już usmażymy kotlety przechodzimy do sekcji Build Station.
Build Station – w tej sekcji „składamy” hamburgery – oczywiście wszystko ściśle według zamówienia: to co trzeba i w dobrej kolejności. Musimy się także spieszyć aby nie dać naszym klientom powodów do niepokoju. Musimy także wiedzieć, nasza klientela zwraca także uwagę na jakość hamburgerów. Gdy hamburger gotowy dołączamy do niego zamówienie i czym prędzej podajemy głodnemu klientowi.

Play – aby zacząć grę, następnie klikamy jedną z karteczek „Click a save slot below to start” aby wczytać lub zacząć nową grę. W kolejnym etapie podajemy swoje imię „Enter your name below” i klikamy Continue.
Jeszcze tylko wybór postaci, która będzie z nami współpracować: Marty lub Rita i zaczynamy, czyli Papa’s Burgerię uważa się za otwartą!

Powodzenia! Twoim klientom już ślinka cieknie*! BobiBobi

* (aż) ślinka cieknie – tego sformułowania używamy gdy mamy wielki apetyt (chęć) na coś – z reguły – do jedzenia. Np. gdy mama przygotowuje obiadek lub jakiś pyszny deserek, w całym domu rozchodzą się zapachy, a my nie możemy się doczekać kiedy już będzie można skosztować.
A samo określenie „ślinka cieknie” wzięło się stąd, że powszechnie znaną funkcją śliny jest wspomaganie trawienia. Nasz organizm czuje, że „zbliża się” pokarm dlatego zaczyna produkować więcej śliny.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i .Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn