GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pets Fun House


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

5.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Pets Fun House – tym razem mam dla Was drogie dzieci grę dla miłośników zwierzątek. Prowadzimy salon dla naszych milusińskich – naszym zadaniem jest je pielęgnować, dbać o nie i karmić. Czeka nas nielekka praca przy obsłudze zwierzaków jednak dla kochających zwierzątka (tak jak dla mnie:)) będzie to czysta przyjemność;).
Nasze typowe zadanie wygląda tak, że naszego zwierzaczka musimy dokarmić tak aby był gotowy do zabrania przez przypisanego mu właściciela. Tak więc musimy takiego zwierzaczka odpowiednio nakarmić, posprzątać po nim i jeśli pojawił się odpowiedni nabywca oddać go w dobre ręce właściciela. Oczywiście nie robimy tego za darmo, bo zadowoleni klienci zapłacą naprawdę sporo jeśli tylko będą zadowoleni z obsłużenia ich pupili.

A u Was w okolicy jest taki salon dla zwierząt domowych? Może to być dobry pomysł na biznes, prawda? Ale póki co jesteście jeszcze zbyt młodzi, więc zanim otworzycie swoją firmę, pamiętajcie, że Wasze zwierzątka domowe zarówno te duże jak i te mniejsze potrzebują dużo Waszej uwagi. Nie chodzi tu tylko o zabawę i rozrywkę, ale przede wszystkim posiadanie zwierzaka to duża odpowiedzialność. Trzeba go nakarmić, umyć, uczesać, wyprowadzić, albo wyczyścić posłanie. Echh troszkę obowiązków jest, ale radość z posiadania zwierzątka w pełni to rekompensuje.

Mamy dwa tryby gry:
Story Time – pracujemy w salonie i obsługujemy zwierzaki,
Cardgame Mode – gra pamięciowa z gadżetami zwierzątek.

Play – aby zacząć grę,
Sterujemy – myszką.

Kochajmy i szanujmy zwierzątka! 🙂 BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Opieka, Gry Symulacje, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn