GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pierścionek Księżniczki Anny


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Pierścionek Księżniczki Anny (Design Anna’s Wedding Ring) – Anna i Olaf są ze sobą bardzo szczęśliwi i tak naprawdę wiedzą, że jest to uczucie na zawsze. Przyjęcie oświadczyn od Olafa przez Annę była tylko kwestią czasu i oczywiście ogromną radością obojga.

Anna szykuje się do ważnego momentu w jej życiu, jakim jest ślub. Ma już sporo rzeczy zaplanowanych i wybranych. Ale nadal jedna rzecz nie jest gotowa. Pierścionek dla niej. Bez tego nie może się odbyć ta jakże ważna uroczystość. Zajmijmy się czym prędzej sprawą i wykonajmy dla niej wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju pierścionek. Najpierw wybierz kształt. Potem zajmij się odlaniem go z prawdziwego złota. Może być jedno lub dwu kolorowe złoto. Nie mniej ważny jest kamień szlachetny, który znajdzie się w oczku. Wybór jest trudny. Ale na pewno dasz sobie radę z podjęciem decyzji i obróbką jednego z cudownych klejnotów. Pierścionek będzie gotowy na czas i zachwyci wszystkich.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Symulacje, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn