GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Piknik Małej Elsy


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Piknik Małej Elsy (Elsa Princess Picnic) – Stęsknieni za zieloną i pachnącą świeżością trawą? Wypatrujący niebieskiego nieba z wysoko stojącym słońcem? Takie widoki i klimat nie zawsze są dostępne. Chyba, że u nas.

W świecie Elsy i Anny w środku zimy może nastać pełne kwitnących kwiatów lato. W ich krainie nawet w upalny dzień Olaf, bałwan śnieżny może czuć się bezpiecznie i nie rozpuścić się. Zajrzycie tutaj i wybierzcie się z tą radosną trójką na piknik, który organizuje Mała Elsa. Ta psotnica lubi się bawić. Tak samo jak Anna i Olaf. Zorganizuj im cudowne miejsce do piknikowania. Dodaj do krajobrazu niezbędne, według Ciebie elementy, takie jak: koc, koszyk z jedzeniem, lody, motylki, burgery, konik dmuchany i wiele innych. Zawsze możesz wybrany element usunąć, jeśli uznasz, że nie pasuje do reszty. A poza tym, to po prostu miło spędź czas na łonie natury.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Znane Postacie, i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn