GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Piłka, Główka, Gol!


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

7.67
/10 (liczba ocen:
3
)

Piłka, Główka, Gol! (Sport Heads Soccer) – Wow! Takiej gry dla dzieci jeszcze u mnie nie było. Tym razem wybaczcie dziewczynki, ale coś dla chłopców, a tak naprawdę dla koneserów futbolu czyli piłka nożna w najlepszym wydaniu. Achh… jakie to piękne uczucie gdy strzelamy brameczkę w samo okienko albo tuż obok słupka – nie do opisania, to trzeba przeżyć samemu…

Gramy głową i z głową:). Nasze zadanie polega na tym aby wygrać sam na sam z przeciwnikiem – trzeba mu po prostu nastrzelać więcej bramek. Zadanie wydaje się być łatwe ale sami zobaczycie, że czasami los bywa przewrotny i zamiast bramkę strzelić, tracimy ją. Mocno nie znaczy wcale dobrze, czasem wystarczy lekki lob (ci, którzy grają w piłkę doskonale wiedzą o co mi chodzi;)) i nasz przeciwnik już musi wyciągać piłę z siatki.

Ale w tej grze oprócz strzelania wspaniałych goli czeka nas jeszcze szereg niespodzianek i bonusów: a to piłka staje się większa lub przyspiesza, a to my skaczemy wyżej, a to bramka jest taka, że nie sposób w nią nie trafić, a to nam „puchnie” głowa (może od tych fatalnych pudeł:)) – to oczywiście żart, puchnie nam w sensie dosłownym czyli się powiększa żeby było nam łatwiej trafić w piłkę i wiele innych niespodzianek, które z pewnością odkryjecie.

Co drugi level na zmianę:
– strzelamy na czas – kto więcej nastrzela w ciągu kilkudziesięciu sekund,
– strzelamy do 7 zdobytych goli czyli gramy w popularnego króla strzelców.

Gra na dwóch – tak kochani, to kolejna niespodzianka – w tą grę można grać na dwóch graczy.

Sterowanie:
1 Player – strzałki – sterowanie i klawisz P – strzał,
2 Player – klawisze WASD – sterowanie i Spacja – strzał.

Życzę Wam udanej gry i wielu wspaniałych brameczek!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry dla Dwóch Graczy, i Gry Piłka Nożna

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn