GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Piłka Nożna Brazylia’2014


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Piłka Nożna Brazylia’2014 (Puppet Soccer 2014) – to gra dla dzieci szczególnie skierowana do chłopców i fanów Mundialu. Gramy na Mistrzostwach Świata starając się nastrzelać jak najwięcej goli przeciwnikowi.

Wybieramy swojego faworyta spośród 32 krajów i bierzemy udział w prawdziwych mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Po wybraniu drużyny przystępujemy do rozgrywek. Celem gry jest strzelenie jak największej ilości bramek przeciwnikowi, czyli komputerowi.

Na dole wyświetla się aktualny wynik naszego spotkania. W regulaminowym czasie musimy zdobyć jak największą ilość bramek, a przy tym nie pozwolić rywalowi na strzelenie nam gola. Uwaga na samobójcze bramki, patrzcie uważnie gdzie jest piłka, abyście niechcący nie wbili jej do swojej bramki. Zagrajcie z przyjaciółmi i wyłońcie spośród Was króla strzelców! świetna zabawa gwarantowana. To świetna rozgrzewka przed emocjonującymi rozgrywkami, które czekają nas podczas mundialowych spotkać. Bawcie się dobrze! Niech padnie GOOOOOOOOOOOOL!!!

Sterujemy:
– strzałkami w lewo / w prawo,
– spacją – strzelamy.
– strzałką w górę – podskakujemy i wtedy z główki możemy zaskoczyć przeciwnika.

Piłka Nożna to ulubiony sport kibiców na całym świecie. Związane z tą dyscypliną mistrzostwa czy to świata, czy Europy czy nawet mecze ligowe wzbudzają ogromne emocje. Podczas takich wydarzeń sportowych wszyscy zamieniają się w kibiców, w miastach robi się kolorowo, a całe rodziny zasiadają przed telewizorem, aby oglądać sportowe zmagania na najpiękniejszych stadionach świata.

W związku z Mundialem życzę Wam Kochani Miłej zabawy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i Gry Piłka Nożna

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn