GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ping Pong


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ping Pong (Legends of PingPong) – Pasjonujesz się sportem, lubisz oglądać Olimpiadę, a może lubisz grać w sportowe gry dla dzieci? Jeśli tak to gra Ping Pong, czyli tenis stołowy jest zdecydowanie dla Ciebie. Graj, ćwicz, podkręcaj piłkę, aby Twój przeciwnik nie był w stanie jej odebrać. Jednocześnie bądź czujny i broń ataki coraz lepszych przeciwników. Gdy przejdziesz (pokonasz) jednego przeciwnika w kolejce czeka następny i następny… Graj, wygrywaj i ciesz się sportem! A może zainspiruje Cię to do działania i zagrania w prawdziwego Ping Ponga.  W szkole na pewno masz taką możliwość, a może któryś z kolegów ma stół do ping ponga w domu lub w garażu? A może Ty masz wystarczająco dużo miejsca na taki sprzęt? Pomęczcie rodziców, a może się zgodzą na wstawienie stołu do ping ponga.

No a teraz już kilka informacji związanych z grą, na początku wybieramy narodowość, czyli kraj, który będziemy reprezentować i rozpoczynamy meczyk. Na początku przeciwnik będzie łatwy, więc wdrożycie się w grę i poznacie ruchy paletki. Im dalej, tym trudniejsi przeciwnicy, ale na pewno dacie radę. Bądźcie cierpliwy i wygrywajcie mecze spokojem swojej gry, a niekoniecznie agresywnym atakowaniem.

Zasady gry w Ping Ponga:
Gra się do 11 zdobytych punktów lub do uzyskania 2 punktów przewagi. 5 razy serwuje przeciwnik, a 5 razy my i tak na zmianę.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Tam gdzie kursor myszy tam paletka. Wskazówka! Podkręcanie piłeczki przez odpowiedni ruch myszki.

Miłej gry i powodzonka Moi Mali Sportowcy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i Gry Sportowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn