GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pingwinek w Poślizgu


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Pingwinek w Poślizgu (Sliding Penguin) – pomóż pingwinkowi dostać się do kółka oznaczonego na niebiesko. Nasiągamy łuk aby pingwinek się rozpędził do odpowiedniej prędkości i dotarł na miejsce. Gdy nasz bohater dotrze dostatecznie blisko kolor ramki kółka zmieni swoją barwę na zieloną. A nam zmniejszy się Distance czyli odległość od pingwinka od samego środka okręgu. Im mniejsza tym więcej otrzmamy punktów. Aby wykonać zadanie musimy dobrze naciągnąć łuk tzn. w dobrym kierunku i z odpowiednią szybkością (o szybkości informuje nas informacja: Speed, która pojawia się podczas naciągania łuku).

W każdym levelu na wykonanie zadania mamy określony czas Time. Ilość żyć pingwinka mamy u góry ekranu oznaczone jego miniaturkami – na początek mamy ich 8. Gdy po „wystrzelniu” pingwinka nie trafimy wystarczająco blisko środka tracimy jedno życie.

Start – aby rozpocząć grę,
Level – na którym jesteśmy poziomie,
Time – czas na wykonanie zadania, w każdym levelu liczy się od nowa. Za dobry czas czyli za szybkie wykonanie zadania dostajemy punkty. Gdy skończy nam się czas następuje koniec gry.
Score – liczba punktów. Uwaga! Za te punkty możemy dokupić pingwinkowych żyć. Życia możemy dokupić tylko na zakończenie planszy klikając Get a penguin,

Po zakończeniu poziomu mamy do wyboru:
Get a penguin – dokup życie. Życie możemy dokupić tylko wtedy gdy go nam brakuje tzn. mamy ich mniej niż 8. Jedno pingwinkowe żyćko kosztuje 100 punktów.
Next level – przejście do kolejnego etapu.

Dobrej zabawy! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie i .Gry Fizyczne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn