GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pingwinie Mrożonki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Pingwinie Mrożonki (Frozen Fruits) – to gra platformowa, w której poruszamy się sympatycznym i głodnym pingwinkiem. Zimową porą ulubionym daniem naszego pingwinka są mrożone owoce. Innymi co prawda też nie pogardzi, ale nie ma to jak porządna mrożonka. A więc: chodzimy po planszy naszym bohaterem i staramy się dotrzeć do zamrożonych owoców, po drodze omijając przeszkody i łapiąc bonusy. Zebrane bonusowe gwiazdki, diamenty czy owoce to na pewno dodatkowe punkty dla nas.

Zadanie z początku wydaje się łatwe gdy musimy tylko uważać, aby nie spaść w przepaść, jednak w kolejnych etapach gry pojawiają się wrogowie, z którymi czasami ciężko będzie sobie poradzić. Dodatkowo poruszanie się na śliskich bloczkach wcale nie ułatwia nam zadania, bo łatwo czasem o niekontrolowany poślizg;). Dlatego trzeba być bardo czujnym i uważnym.

Po zebraniu wszystkich gwiazdek i zamrożonych kostek z owocami pojawi się napis, że ukończyliśmy poziom i wystarczy kliknąć, aby przenieś się do kolejnej planszy i ponownie oczyścić planszę sterując pingwinkiem. Uwaga ślisko!

Play – aby zacząć grę,

W grze:

Sterujemy
Strzałki w lewo / w prawo – ruch w lewo / w prawo,
Strzałka w górę – skok.
Score – zebrane punkty,
Lives – liczba żyć (na początku mamy 3),

Level – oznacza poziom na którym jesteśmy,

Spraw aby pingwinek był zadowolony!

Miłej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn