GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pinkie Pie Rainbow Power Style


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

My Little Pony Pinkie Pie Rainbow Power Style – jeśli jesteście fanami kucyków z Ponyville mam coś specjalnie dla Was! Drogie dziewczyny i chłopcy nadszedł czas, abyście sami zadecydowali o wyglądzie Waszego ulubionego kucyka o imieniu Pinkie Pie.

Kucyk Pinkie Pie ma określony wygląd w bajkach My Little Pony, ale na pewno każde z dzieci zastanawiało się nie raz jak wyglądałby ten kucyk w innym stylu. A pomysłów na to z pewnością jest tysiące!

Pinkie Pie to różowy kucyk, który mieszka i pracuje w Cukrowym Kąciku. To bardzo do niej pasuje, bo sama jest jak słodki cukiereczek, który chciałoby się zjeść. Pinkie Pie ma ogromne serce i chciałaby zaprzyjaźnić się ze wszystkimi dookoła niej i to dosłownie. Czasem jest aż uciążliwa i trudno z nią wytrzymać, ale ma przy tym swój urok. W bajce możecie oglądać Pinkie jako kucyka z bujną różową grzywą i jeśli kiedykolwiek chciałybyście coś w niej zmienić to teraz macie szansę! Po lewej stronie ekranu gry widzicie ikonki, klikajcie na każdą z nich, a po każdym kliknięciu zobaczycie dostępne rzeczy w ramce na dole ekranu gry. Spośród nich możecie wybierać nowe grzywy, stroje czy biżuterię. Ikonki znajdujące się po prawej stronie służą do zmiany tła. Teraz to Wy możecie zadecydować jaki styl będzie miała Pinkie Pie. Wybierzcie najlepsze zestawienia i porównajcie Wasz wybór z pomysłami Waszych koleżanek. A może urządzicie mały konkurs na najlepszą nową Pinkie Pie?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Wszystkim dzieciom życzę cudownej z kucykiem Pinkie Pie!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry My Little Pony, Gry Ubieranki, Gry Znane Postacie, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn