GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Platformówka Ben 10


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

9.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Platformówka Ben 10 (Ben 10 Race Against Time: Savage Pursuit) – Tym razem Ben 10 walczy ze złym doktorem Animo, który chce zawładnąć światem używając machiny zwanej Transmodulatorem. Do tego celu zły doktor wykorzystał zmutowane zwierzęta, które są bardzo groźne. Ben 10 i jego kompani wiedzą, że Animo jest do tego zdolny i użyje wszelkich możliwych środków, aby skompletować niezbędne komponenty.

Animo nie wie jednak, że ma do czynienia z prawdziwym superbohaterem jakim jest Ben 10. Wraz z Benem pokonujemy pełną przygód drogę po drodze omijając i likwidując złe stwory i zbierając bonusy i wspomniane już komponenty „Sumo Slammer Cards”.

Ben 10 znajduje się też w ciekawej scenerii, jest powiem w okolicy pełnej skałek i kamieni. Ma do tego super ubranie, ciemnozielone bojówki i T-shirt. Bojowo nastawiony czeka tylko aż zaczniesz grać!

Sterowanie:

Strzałki w prawo / w lewo – bieganie,
Strzałka w górę – skok,
Spacja – użycie broni,

klawisz Z przytrzymaj dłużej aby uruchomić Omnitrixa, a następnie wybierz strzałkami odpowiednią postać. Przy pomocy magicznego zegarka możemy naszego bohatera przemienić w jednego z czterech dostępnych kosmitów – oczywiście tylko na jakiś czas. Aby powrócić do postaci Bena 10 naciśnij jeszcze raz literkę Z.

Play – aby zacząć grę.

 

Powodzenia SuperBohaterze! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn