GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Podwodne Puzzle Arielki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Podwodne Puzzle Arielki (Ariel Puzzle) – Podwodny świat może i jest niezwykle barwny. Arielka zdaje sobie z tego sprawę, i chociaż dla miłości wyszła na ląd aby zostać człowiekiem, to od czasu do czasu wraca do swoich rejonów. Wystarczy, że poprosi Posejdona, swojego tatę a ten rach-ciach daje jej syreni ogonek na te chwile pod wodą.

Jeśli i Ty masz ochotę zobaczyć to, do czego od czasu do czasu wraca Arielka to weź głęboki wdech i … Nie. Jednak nie trzeba. Ariel pokaże nam swój dom bez potrzeby wstrzymywania oddechu. Zobacz na uroczych obrazkach, jaki przepiękny jest ten świat. Jak wiele ciekawych i tajemniczych istot tam mieszka. Aby jednak docenić pełnię tych widoków trzeba najpierw pouzupełniać wolne miejsce na obrazku. Przyjrzyj się dokładnie a zobaczysz cienie, które są trochę innego odcienia niż reszta. Zapamiętaj ich kształt i poszukaj wśród grupki rybek i innych istotek, tych które będą tam pasować. Przeciągnij je przy pomocy myszki lub palcem na właściwe miejsce i zobacz ile czasu zajęło Ci skompletowanie obrazka. Jeśli za dużo to zawsze możesz poprawić swój wynik.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Logiczne, Gry Puzzle, Gry Ukryte Obiekty, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn